Журнал Будівництва Львівщини

Все про будівництво і ремонт, техніка і люди.

У Львові визначили, яким буде новий готель на вулиці Дорошенка. Візуалізація

Готель будуватиме донька бізнесмена Григорія Козловського Софія Максимець.

Фото: Guess Line Architects

Фото: Guess Line Architects

У Львові визначили переможців міжнародного архітектурного конкурсу на проєкт готелю на вулиці Дорошенка, 2.

На конкурс подали 71 роботу, втім переможчем члени журі обрали проєкт Guess Line Architects львівських архітекторів Андрія Лесюка, Христини Пундак, Михайла Когута, Ігоря Когута та Андрія Гончаренка.

Друге та третє місця, відповідною, посіли група київських, львівських та хмельницьких архітекторів. Також заохочувальні нагороди по 2 тис. доларів отримали групи архітекторів зі Львова, Одеси та Дніпра.

Проєкт, що посів друге місце

Проєкт, що посів третє місце

Ще один проєкт, що посів третє місце

Проєкт архітекторів зі Львова, що отримав заохочувальну нагороду

Проєкт архітекторів зі Львова, що отримав заохочувальну нагороду

Проєкт архітекторів зі Львова, що отримав заохочувальну нагороду

Нагадаємо, що будівництвом готелю займається донька львівського бізнесмена та депутата Григорія Козловського Софія Максимець. Поява на початку Дорошенка нової будівлі спровокувала значні обговорення серед львів’ян, які не підтримали проєкт й на громадських обговореннях. Зрештою, виконком міської ради таки видав містобудівні умови та обмеження на зведення готелю, заходити у який можна буде з сусіднього «Гранд готелю», власником якого також є Григорій Козловський.

Ділянку під комплекс депутати Львівської міської ради передали безкоштовно у власність ОСББ «Свободи 11» ще у квітні торік, вилучивши її з власності ТзОВ «Солодка вишиванка». Тоді кінцевим бенефіціарним власником ОСББ, згідно з аналітичною системою YouControl, був Григорій Козловський.

У вересні Софія Максимець разом з власницею ТзОВ «Солодка вишиванка» Лесею Данчевською намагалися отримати містобудівні умови та обмеження на проєктування на вул. Дорошенка, 2 готелю. Як пишуть «Наші гроші. Львів», Софія Максимець та Леся Данчевська стали власницями ділянки, надавши ОСББ позику під її заставу. Тоді виконком переніс це питання, бо до рішення була низка зауважень, після чого щодо будівництва провели дві зустрічі з громадськістю. Конкурс на проєкт готелю оголосили 3 квітня. Паралельно на ділянці почали підготовчі роботи та поставили паркан, через який забудовника оштрафували.

Вікторія Ейсмунт

Візуалізація Contest

http://tvoemisto.tv/news/u_lvovi_vyznachyly_yakym_bude_novyy_gotel_na_vulytsi_doroshenka_vizualizatsiya_110383.html