Журнал Будівництва Львівщини

Все про будівництво і ремонт, техніка і люди.

Сонячна черепиця для заміського будинку від Tesla огляд у Львові

Tesla і SolarCity розробили сонячну систему даху, яка об’єднує сонячні елементи і модулі всередині структури даху, а не просто панелі на даху. Це прекрасне рішення для формування додаткового затишку і зручності дизайну заміського будинку .

Вони використовують високоефективний сонячний елемент виробництва Panasonic. Він покритий «кольоровою плівкою жалюзі», яка дозволяє елементам зливатися з дахом, в той же час піддаючи їх впливу сонця зверху, і, нарешті, загартоване скло поверх для довговічності.

Важливо розуміти, що не всі черепиці на даху є сонячними черепиця. Це залежить від енергетичних потреб домогосподарства і затінення. Так, все плитки від Tesla, але тільки в деяких з них є сонячні елементи, які можуть генерувати електрику – хоча це не видно з вулиці.

Зараз Tesla готова розширити свою продукцію Solar Roof на міжнародних ринках. Каліфорнійська компанія представила патент Solar Roof в Європейське патентне відомство .

Патент під назвою «Упаковка для сонячної черепиці» описує структуру оболонки однієї сонячної черепиці Tesla. Хоча цей патент вже був поданий в Сполучених Штатах раніше, він не був представлений в Європейське патентне відомство.

солнечная система крыши для загородного дома от Tesla и SolarCity

Схоже, що реєстрація патенту свідчить про бажання генерального директора Ілона Маска вийти на міжнародний ринок з сонячним дахом Tesla в кінці 2020 року. В описі патенту розглядається склад модуля сонячної черепиці, який вказує, що збірка включає «безліч сонячних черепиці, розташованих поруч, і одну або кілька прокладок черепиці. Плитка електрично і механічно пов’язана один з одним ».

Сонячна черепиця не боїться снігу

В доповненні Tesla Solar Roof також може використовувати нагрівальну грати для автоматичного танення снігу і льоду з даху, щоб запобігти порушенню вироблення енергії.

Сонячні енергосистеми дійсно виробляють більше енергії в регіонах, де більше сонця, але вони також добре працюють і в менш сонячних місцях.

Вони навіть виробляють енергію в дуже хмарну погоду, але якщо ваша сонячна енергетична система покрита снігом, вона не буде генерувати енергію.

Солнечная черепица для загородного дома от Tesla

Сонячні батареї виробляють тепло, яке може допомогти снігу танути швидше, але вони все ж можуть накопичувати сніг при сильних снігових бурях. Це також відноситься до сонячної черепиці Tesla, відомої зараз як Solarglass.

Тепер генеральний директор Ілон Маск каже, що Тесла може додати нагрівальну грати на плитки (в ті регіони, де це доречно), щоб автоматично видаляти лід і сніг з даху.

Міцність черепиці Tesla Solar Roof

Цінність сонячної даху Tesla тісно пов’язана з її довговічністю і здатністю генерувати електроенергію протягом десятиліть.

тесла крыша для загороднего дома

Плитку Solar Roof перевіряють це у всіх мислимих тестах, в тому числі перевіряють на міцність стріляючи по ній великими градинами. Маск раніше обговорював можливість продовження гарантії на весь термін служби будинку, на якому він встановлений, і вони фактично це зробили:

«Черепиця Solar Roof, виготовлена ​​із загартованого скла, більш ніж в три рази міцніше, ніж стандартна черепиця. Ось чому ми пропонуємо кращу гарантію в галузі – термін служби вашого будинку або нескінченність, в залежності від того, що настане раніше ».

Вироблення сонячної енергії гарантується протягом 30 років, що є найвищим показником в галузі сонячних панелей.

Сьогодні Tesla випустила всю інформацію, щоб замовити нові сонячні черепиці – починаючи з гладкою чорної скляній черепиці та текстурованою скляній черепиці, як повідомлялося раніше сьогодні.

Звичайно, найважливіша інформація, яку люди чекали, це ціна. Генеральний директор Елон Маск спочатку натякнув, що це буде дешевше, ніж звичайний дах після обліку енергозбереження, а пізніше сказав, що сонячна дах Тесла може коштувати дешевше, ніж звичайний дах – навіть до виробництва енергії.

дизайн и ремонт загородного дома на солнечных батареях

Ціна в $ 21,85 за квадратний фут була розрахована для даху, де 35 відсотків черепиці сонячні (сонячні черепиці коштують дорожче за квадратний фут, ніж несолярние черепиці). Під час телефонної конференції з журналістами сьогодні Маск сказав, що в деяких випадках, в залежності від дахів, клієнти зможуть мати до 70% сонячної черепиці, але в більшості випадків це буде близько 40%.

В кінцевому рахунку, Тесла бачить, що більшості клієнтів, по суті, буде виплачуватися плата за новий дах при обліку вироблення енергії і сонячного стимулювання.

Вони включають встановлений 14 кВт-год Powerwall 2 в лапки. Його можна видалити, але Тесла вважає, що більшості людей знадобиться домашній акумулятор для резервного живлення в разі збою.

Tesla знизила вартість як своїх сонячних, так і несолярних плиток в порівнянні з традиційними покрівельними рішеннями .

За оцінками компанії, її сонячні плитки дешевше, ніж звичайні плитки, а сонячні плитки дешевше, ніж що-небудь ще, але тільки з урахуванням вироблення енергії (фактична вартість сонячних плиток становить 42 долари за кв. Фут):

Маск закінчив прес-конференцію, сказавши: «Коли ви думаєте про майбутнє сталої енергетики, ви хочете, щоб даху були красивими і генерували енергію від сонця. Ця енергія може потім зарядити Powerwalls і електромобілі. Це майбутнє, якого ми хочемо.

экологичный дом с крышой от Тесла

Продукти сонячної покрівлі Tesla ідеально підходять для домовласників, які хочуть сонячну енергію і потребують нової даху щодо скоро, але регулярна встановлення сонячних батарей все ще є хорошим рішенням для людей, яким не потрібна нова покрівля. Ціни на сонячну енергію і зберігання енергії сильно залежать від вашого ринку (вартість електроенергії, урядові стимули та т. Д.) І вашої власності. UnderstandSolar – це відмінний безкоштовний сервіс, який безкоштовно пов’язує вас з кращими установниками сонячних батарей в вашому регіоні.