Журнал Будівництва Львівщини

Все про будівництво і ремонт, техніка і люди.

Піч HERGOM E-10 Plus огляд у Львові

Піч HERGOM E-10 Plus огляд у Львові

Людина і вогонь – нероздільне поєднання сили і тепла. Мільйони років гаряче полум’я допомагало людям вижити, даючи їм світло, захищаючи від голодних хижаків і зігріваючи в тріскучі морози. Людство еволюціонувало за допомогою вогню і до сих пір відчуває до нього особливе тяжіння і подяку.

Піч HERGOM E-10 Plus огляд у Львові

Чому ми рекомендуємо модель E-10 Plus

Нові технології, впроваджені всесвітньо відомої іспанської компанією HERGOM в конструкцію дров’яної печі E-10 Plus, допоможуть власникам дач, котеджів і приватних будиночків відчути древнє магічне тяжіння людини до вогню, дозволяючи йому в повній мірі насолодитися зачаруванням живого полум’я прямо в серце свого житла.

В реалізованої компанією «Європейські каміни» печі каміні гармонійно поєднуються сучасний декоративний стиль, комфорт, безпеку і відмінні експлуатаційні властивості. Чавунна піч, за умови її правильного використання, добре переносить термічні навантаження, слабо розширюється при нагріванні і відрізняється високою тепловіддачею.

Технічні характеристики

Представлені в таблиці властивості і параметри печі E-10 Plus від компанії HERGOM допоможуть вам правильно підібрати і купити якісний опалювальний прилад для вашого будинку:

Показники


Особливості моделі

Країна виробник

Іспанія

номінальна потужність

10.0 кВт

Ширина (B)

690 мм

Висота (H)

820 мм

Глибина (h)

415 мм

ККД

65.0%

Паливо (вид)

тверде

Підвид паливного матеріалу

Поліна дров листяних порід

Максимальна довжина полін

50.0 см

Витрата палива (середній)

2,5 кг / год

піч виконана

з чавуну

Футеровка

чавун

колір

Чорний

стиль вироби

модерн

Тип каміна

закритий

дверцята

Так

кількість стекол

2 шт.

форма скла

пряме

Спосіб відкриття дверцят

бічний

Розміщення каміна

Центральне / пристенное

Опалювальний об’єм приміщення

175.0 м 3

Площа обігріву

70.0 м 2

Режим роботи

тривале горіння

Система «чисте скло»

Так. обдув повітрям

водяний контур

немає

наявність шибера

немає

Вторинний допалювання газів

Так

Зольник / Колосник

Так Так

надходження повітря

зовні

Підключення до димоходу

верхнє

Діаметр димовідвідних труби

150.0 мм

маса виробу

92.0 кг

Гарантія

До 5 років

Ціна

115 440 руб.

Піч Hergom E-10 Plus – причини популярності

Унікальний і стильний по дизайну прилад, розроблений для опалення житлового приміщення. Конструкція печі дозволяє встановити її, як в центрі кімнати, так і під будь-якій зручній стіною. Велике скло у дверцятах і склокерамічні вставки в задній стінці дають можливість спостерігати і милуватися вогнем з обох сторін каміна.

До того ж до оперативного та рівномірному обігріву кімнат і збереження протягом тривалого часу тепла, опалювальна установка створить у вашому будинку чарівну романтичну атмосферу і вдосконалює його інтер’єр.

Купити камінну топку можна в наших салонах

Мережа салонів «Європейські каміни» пропонує сертифіковану, що відповідає європейським стандартам, одну з кращих моделей топкових камер, створену на основі сучасних технологій і стильного дизайну.

Якщо ви сумніваєтеся у виборі, команда мережі салонів «Європейські каміни» пропонує вам отримати перед покупкою професійну, вичерпну інформацію про моделі E-10 Plus, її монтажі і подальшій експлуатації від наших менеджерів.