Журнал Будівництва Львівщини

Все про будівництво і ремонт, техніка і люди.

Облицювання для каміна які рішення бувають у Львові

Облицювання для каміна які рішення бувають у Львові

Камін з порталом дає простір для ідей – і при належному оформленні стає центром уваги господарів і гостей будинку. Продумана облицювання порталу – це «обличчя» приміщення і можливість зробити самий нудний інтер’єр унікальним.

Облицювання для каміна які рішення бувають у Львові

Для каміна з відкритим полум’ям потрібні класичні матеріали облицювання

Якщо в каміні передбачається відкрите полум’я, варто зупинитися на класичних елементах облицювання. Використовуйте горючі матеріали тільки в крайньому випадку – і якомога далі від відкритого вогню.

Види облицювань

Класичних варіантів облицювання всього 4:

  1. Штукатурка – універсальний варіант облицювання каміна. Це досить дешевий і простий спосіб обробки, але при наявності декоративної штукатурки з порталу можна зробити оригінальний предмет інтер’єру.
  1. Камінь – вогнетривкий класичний варіант облицювання. Якщо потрібно додати в інтер’єр старовини, натуральний камінь – відмінний варіант. Купивши кам’яне облицювання для каміна, можна бути впевненим: вона витримує перепади температур і вологості – і стійко переносить побутової вандалізм.
  1. Штучний камінь – майже як камінь, тільки дешевше. За своїми властивостями штучний камінь більше залежить від температури і вологості, ніж натуральний – тому цей варіант варто ретельно вивчити і обговорити з майстром.
  1. Керамічна плитка – перевірений варіант облицювання. Вогнетривка плитка (клінкерна або керамограніт) представлена ​​в широкому асортименті. Можна зробити портал «під цеглу», можна під 17 століття, а можна – «під дерево». На завершення слід покрити поверхню плитки термостійким лаком.

І якщо говорити не стільки про облицювання, скільки про зовнішнє оформлення – варто згадати найпростіший варіант: фарбування каміна вогнетривкої фарбою.

Роботи з оформлення порталу можна провести самостійно, але у випадку з відкритим полум’ям краще замовити облицювання для каміна у професіоналів.

Облицювання електричного каміна залишає простір для фантазії

Якщо мова йде про електричний каміні, варіантів облицювання – практично нескінченне число. І залежать вони від уподобань власника або дизайнера. Для електричного каміна можна купити будь-яку облицювання на свій смак і запланований бюджет.

Найпоширеніші матеріали – дерево, декоративна плитка, гіпс і поліуретан. Кожен з них простий в обробці і не дуже дорогий у виконанні.

Важливо заздалегідь визначитися з дизайн проектом

Найголовніше при покупці облицювання для каміна – визначитися з фінальним концептом. Може, на антресолях порошаться улюблені випуски «Техніки молоді»? Портал електричного каміна можна обклеїти навіть вирізками статей або фотографіями сім’ї. Вимоги пожежної безпеки при оформленні електрокаміна відходять на другий план.

Портал каміна – це не тільки декоративний, але і функціональний елемент внутрішнього оздоблення: на ньому можна зробити поличку для пам’ятних фотографій, нагород або інших пам’ятних речей. Замовити облицювання для каміна нескладно – при існуючому виборі частіше складно визначитися, який функціонал і дизайн вам підійде більше.